Aktualności
Kolejna wygrana naszych szczypiornistów

20 kwietnia zespół złożony z uczniów II klasy sportowej naszego gimnazjum, na co dzień reprezentujący Klub piłki Ręcznej Ostrovia, rozegrał ostatni mecz w rundzie finałowej ligi wojewódzkiej młodzików w piłce ręcznej. Graliśmy na wyjeździe z zespołem Spartakus Buk. Mecz od początku był pod nasze dyktando (musieliśmy go wygrać) i ta determinacja spowodowała, że ostatecznie zdeklasowaliśmy przeciwnika wygrywając 30-13. Było to bardzo ważne zwycięstwo, ponieważ przypieczętowało II miejsce w lidze wojewódzkiej i dało awans do 1/2 Mistrzostw Polski Młodzików.

Jest to bardzo duży sukces tego zespołu tym bardziej, że był to pierwszy sezon ligowy dla tych chłopców.
Trener p. Rafał Stempniak jest bardzo zadowolony z postawy zawodników. W każdym meczu pokazywali wielką wolę walki i ogromne zaangażowanie, oraz coraz lepsze umiejętności techniczno - taktyczne co dobrze rokuje na przyszłość.
Turniej półfinałowy rozegrany będzie w dniach 8-10.05.2015, nie jest jeszcze znane miejsce.

Skład naszego zespołu: Rafał Dycfeld, Paweł Wołowicz, Erwin Stachowski, Jakub Przybylski, Dawid Rachut, Mikołaj Parzysz, Joachim Ibron, Bartosz Pwałowski, Norbert Szkudłapski, Oskar Prynczyński, Saber Abdulsalam, Piotr Suchorzewski, Jakub Warszawski, Kacper Taczka.
 

Written By: kapola
Date Posted: 2015-04-21
Number of Views: 466
Wróć