O złote jabłko

Jak co roku jesienią rozstrzygnięto MDK-owski konkurs „Poetyckie Listopady”. Tym razem jury zmierzyło się ze 143 wierszami młodych autorów z Ostrowa i powiatu ostrowskiego. W konkursie wzięli udział uczniowie: szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych.
W tegorocznej edycji swoje wiersze zaprezentowały nasze uczennice klasy 3c: Daria Puchalska i Anna Walczak. Ania zdobyła wyróżnienie w kategorii Nagrody Galerii Twórczości Dzieci i Młodzieży.

Wiersze oceniała komisja w składzie: Katarzyna Lisiak, Halina Zapłata i Bogna Skrzypczak-Walkowiak, sekretarzem była Teresa Burkietowicz. Zanim młodzi autorzy poznali werdykt, w nowej sali koncertowej wystąpiła dla nich Katarzyna Rynkowska, wielokrotna laureatka konkursu.

Date Posted: 2014-12-01