Wizyta w Domu Dziecka w Ostrzeszowie

Jak co roku, uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II i Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej odwiedzili wychowanków Domu Dziecka w Ostrzeszowie. Młodzież przygotowywała się do wyjazdu od kilku tygodni, gromadząc gry, kosmetyki i artykuły papiernicze. Wielu uczniów włączyło się w tę akcję całym sercem.

Wizyta w Domu Dziecka to nie tylko przekazanie upominków. To przede wszystkim spotkanie w miłej atmosferze. Młodzież miała okazję porozmawiać ze swoimi rówieśnikami, poznać ich zainteresowania, a także pobawić się z młodszymi dziećmi. Niektórzy uczniowie już po raz kolejny odwiedzili swoich kolegów i koleżanki, a znajomości zawarte kilka lat temu przetrwały do dzisiaj.

Date Posted: 2014-11-26