Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

26 czerwca 2015 roku o godzinie 8.30 w Publicznym Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas trzecich. Na uroczystość przybyła pani Marlena Maląg- Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu, która reprezentowała panią Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również proboszcz parafii  pw. św. Pawła Apostoła – Marian Niemier oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Zapraszamy do naszej galerii!

Szczególnym elementem spotkania było pożegnanie proboszcza parafii, odchodzącego do innej placówki. Przez wiele lat ksiądz Marian Niemier wspierał szkołę, był jej przyjacielem.

W tym roku szkolnym naukę kończyło 184 absolwentów, a 50 z nich otrzymało świadectwa z wyróżnieniem. Uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki z egzaminu, listy gratulacyjne w imieniu pani Prezydent wręczała pani Marlena Maląg. Nagrody za wysokie wyniki w nauce, sukcesy sportowe, działalność na rzecz szkoły i środowiska przekazywały dyrektor szkoły Hanna Kolińska, wicedyrektor Dorota Musiał, przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Brzozowska oraz zastępca Grzegorz Stodolny. Pani dyrektor wręczyła także listy gratulacyjne rodzicom wyróżnionych uczniów oraz podziękowania dla rodziców za pracę na rzecz szkoły.
Absolwenci gimnazjum pożegnali zebranych programem artystycznym przygotowanym w konwencji koncertu pt. „Każdy etap naszego życia ma swoje własne piękno”. Wystąpili w nim uczniowie utalentowani artystycznie. Pojawiły się elementy tańca nowoczesnego, prezentacji wokalnych, recytatorskich oraz instrumentalnych.
Po oficjalnej części  w auli uczniowie klas trzecich rozeszli się do sal lekcyjnych, gdzie po raz ostatni spotkali się ze swoimi wychowawcami.

Date Posted: 2015-06-26