Aktualności
II miejsce szczypiornistów w Gimnazjadzie

Uczniowie naszego gimnazjum (chłopcy piłka ręczna) zajęli II miejsce w XI Ogólnopolskiej Gimnazjadzie w grach halowych, która odbywała się w dniach 4-7 czerwca 2015 r.  Piłkarze ręczni w całym turnieju rozegrali 6 spotkań: z Gimnazjum Kartuzy (wygrana 24-21), z Gimnazjum nr 1 Grodków (24-17), Gimnazjum nr 7 Kielce (29-22), Gimnazjum nr 2 Chorzów (25-21). W półfinale spotkaliśmy się z Gimnazjum nr 4 w Lubinie wygrywając to spotkanie 24-21.

W finale turnieju drużyna naszej szkoły rywalizowała z Gimnazjum w Libiążu. Po zaciętym i stojącym na wysokim poziomie meczu nasi chłopcy pechowo i w ostatniej sekundzie przegrali 29-28. Należy podkreślić że nasza drużyna w całym turnieju prezentowała się bardzo dobrze pod względem sportowym i wychowawczym, wszyscy byli bardzo zaangażowani w ostateczny sukces zespołu i zasługują na pochwałę za postawę.
Najlepszym wyróżnionym zawodnikiem w zespole został Mikołaj Przybylski, natomiast Patryk Marciniak został określony przez organizatorów na najbardziej wartościowego zawodnika całego turnieju. Gratulujemy!
 

Written By: kapola
Date Posted: 2015-06-08
Number of Views: 554
Wróć