Podsumowanie akcji „Listy dla Ziemi”

16 czerwca uczniowie naszej szkoły wraz z panią dyrektor Hanną Kolińską i opiekunem panią Marzeną Horyzą wzięli udział w podsumowaniu akcji „Listy dla ziemi”. Celem akcji jest kształtowanie postaw proekologicznych wśród dzieci i młodzieży z ostrowskich placówek oświatowych, natomiast głównym elementem było przygotowanie tematycznych listów z przesłaniem dla Ziemi, które skierowane będą do dorosłych.

Listy miały zawierać zagadnienia związane z racjonalną gospodarką odpadami, segregacją odpadów, recyklingiem i ochroną środowiska.
Nagrodzone uczennice naszej szkoły to: Lena Dominiczak, kl. 3d, Katarzyna Dziekan, kl. 3a oraz Jagoda Janiszewska, kl. 3d. Wyróżnienia otrzymały: Marta Oblicka i Julia Jeziorna z klasy 3g.

Date Posted: 2014-06-18