Sukcesy naszych uczniów w Turniejach Piłki Ręcznej

W dniach 22.03.2014 i 26.03.2014 uczniowie pierwszej klasy sportowej naszego gimnazjum uczestniczyli w Turniejach Piłki Ręcznej Chłopców. Pierwszy turniej odbył się w Kaliszu i uczestniczyły w nim zespoły Nike Kalisz, Start Konin i nasza szkoła. Rozegraliśmy dwa mecze, które wysoko wygraliśmy i bezapelacyjnie zajęliśmy I miejsce w turnieju. Gospodarzem drugiego turnieju było Gimnazjum nr 4 w Ostrowie Wielkopolskim. I tym razem uczniowie naszej szkoły okazali się najlepsi wygrywając cały turniej.

Końcowa Klasyfikacja turnieju w Kaliszu:
1 miejsce - Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowie Wlkp.
2 miejsce - Start Konin
3 miejsce - Nike Kalisz.

Końcowa Klasyfikacja turnieju w Ostrowie:
1 miejsce - Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowie Wlkp.
2 miejsce - Gimnazjum nr 4 Ostrów Wlkp.
3 miejsce - Nike Kalisz.

„Jestem bardzo zadowolony z występów moich zawodników. Uzyskane bardzo wysokie wyniki sportowe świadczą o tym, że zawodnicy robią stałe postępy co mnie bardzo cieszy i dobrze prognozuje na przyszłość”- podsumował trener Rafał Stempniak.
Skład zespołu na obu turniejach: Paweł Wołowicz, Rafał Dycfeld- Mikołaj Parzysz, Jakub Przybylski, Kacper Taczka, Dawid Rachut, Oskar Prynczyński, Bartek Pawłowski, Jakub Warszawski, Oskar Koper, Joachim Ibron, Norbert Szkudłapski, Michał Jarczak, Piotr Suchorzewski. Gratulujemy!

Date Posted: 2014-04-01