Najlepszy "Strażak" w Publicznym Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II

W sobotę 22.03.2014 r. w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Staszica, odbył się etap miejski XXXVI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".
Zwycięstwo
na poziomie szkół gimnazjalnych odniósł w nim, reprezentujący nasze gimnazjum, uczeń klasy IIId Kacper Cegielski. Naszą szkołę reprezentował również i zajął wysokie 4 miejsce - Michał Jakubek, uczeń klasy IIc.

Wyżej wymienieni uczniowie wygrali etap szkolny Konkursu Pożarniczego, który odbył się 28.02.2014 r. w naszej szkole. Tematyka Konkursu, cieszy się wśród młodzieży dużym zainteresowaniem, w etapie szkolnym uczestniczyło 33 uczniów. Konkurs propaguje bardzo ważne zagadnienia, związane z zagrożeniami wynikającymi z pożaru i bezpiecznymi zachowaniami, w czasie gdy do niego dochodzi. Kacprowi gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym, powiatowym etapie!

Date Posted: 2014-03-26