Archiwum 2012/2013
„Z wiedzą ku przygodzie”

11 czerwca 2013 roku gościliśmy w murach naszej szkoły przyszłorocznych uczniów klas pierwszych wraz z rodzicami. Była to dobra okazja do wzajemnego poznania się oraz spotkania z wychowawcą. Zaproszonych gości, powitała pani Dyrektor Hanna Kolińska. Pedagog szkolny pani Elżbieta Stańkiewicz przedstawiła Program Wychowawczy Szkoły.
Chcąc umilić czas gościom uczniowie naszego gimnazjum zaprezentowali swoje szczególne uzdolnienia. Mogliśmy podziwiać talenty wokalne, instrumentalne oraz taneczne.
To spotkanie było jednocześnie doskonałą okazją do podsumowania zajęć prowadzonych dla uczniów klas szóstych w ramach Akademii Uczniów Kreatywnych. Najaktywniejszym uczestnikom warsztatów zostały uroczyście wręczone dyplomy oraz nagrody.

Zapraszamy do naszej galerii!

Po zakończonej uroczystości wychowawcy klas pierwszych wraz z rodzicami przeszli do sal lekcyjnych. W tym czasie przyszli gimnazjaliści, pod opieką starszych kolegów ze Szkolnego Klubu Wolontariatu, udali się do sal lekcyjnych na zajęcia przygotowane przez nauczycieli naszego gimnazjum. Mieli okazję uczestniczyć w warsztatach fizycznych prowadzonych przez nauczyciela fizyki, zajęciach integracyjnych przygotowanych przez pedagogów szkolnych, wypróbować swoje zdolności taneczne podczas zajęć prowadzonych przez instruktorkę aerobiku oraz sprawdzić swoją koordynację ruchową pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego.
Po zajęciach spotkali się z nowymi wychowawcami.
Wszyscy miło spędzili czas i mieli okazję poznać nie tylko wychowawcę, koleżanki i kolegów z przyszłej klasy pierwszej, ale także starszych kolegów z gimnazjum, którzy zaopiekowali się nimi podczas tego spotkania.

Date Posted: 2013-06-12