Archiwum 2012/2013
Dzień Dziecka w naszym gimnazjum

7 czerwca w naszym gimnazjum odbył się Dzień Dziecka. Zainaugurowano go złożeniem życzeń przez Dyrektora szkoły, wręczeniem słodkości oraz wspólnym nauczycielskim „100 lat” dla uczniów.
Tegoroczne święto dzieci obchodziliśmy kulturalnie i sportowo.
Z jednej strony realizowaliśmy projekt ”Być człowiekiem”, a z drugiej rozegraliśmy mecze w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę. W szkolnych „podziemiach” mamy własną strzelnicę i tam zmagali się strzelcy wyborowi.

Zapraszamy do naszej galerii!

Młodzież ze wszystkich klas wzięła udział w konkursie „Dobrych manier” a uczniowie klas II zaprezentowali w mini-dramie wiersze Jana Brzechwy „jak być nie powinno”: „Leń”, „Samochwała” , „Kwoka” oraz „Na straganie”.
Po wspólnej części w auli, gimnazjaliści w salach lekcyjnych tworzyli „Szkolny Kodeks Dobrego Zachowania” oraz „Alfabet dobrych manier dla nastolatka”, zawieszając wypracowane plansze w swoich klasach.
W ten sposób aktywnie poszukiwali odpowiedzi na pytanie „Jestem człowiekiem kulturalnym, a Ty?”
Najwięcej emocji wzbudził jednak mecz siatkówki dwóch pokoleń. Licealiści z LOSO kontra mentalnie młodzi nauczyciele. Tym razem los uśmiechnął się do tych starszych stażem. Nauczyciele wygrali 3:0 w setach.

Date Posted: 2013-06-11