Archiwum 2012/2013
Festyn Parafialny

2 czerwca przy parafii św. Pawła Apostoła odbył się Festyn Parafialny. Jest to cykliczna impreza, w której mogą pokazać swoje talenty uczniowie szkół znajdujących się na terenie parafii. Jak co roku nie mogło na niej zabraknąć młodzieży z naszego gimnazjum. Uczniowie zaprezentowali swoje pasje i niebanalne talenty.

Mogliśmy podziwiać wokalistów, którzy zniewalali widzów głosem, poruszali ich najgłębsze emocje. Były to prawdziwe perełki naszej szkolnej piosenki: Karolina  Stabrawa , Wiktoria Konopińska, Paula Radziszewska, Klaudia Cerekwicka, Anna Bączyk, Jagoda Pelplińska. Zdolnościami tanecznymi zachwycili nas Jagoda Janiszewska i Filip Neugebauer, dla których taniec  jak sami stwierdzili jest życiem i największą pasją.
Cały program spotkał się z życzliwym odbiorem i ogromnym zainteresowaniem widzów.

Date Posted: 2013-06-07