Archiwum 2012/2013
Babskie Gadanie na wiosnę

Marzec to pora roku, kiedy wbrew panującej aurze, wszyscy myślą już o wiośnie, kwitnących drzewach, spacerach w blasku słońca. Dookoła zauważamy zmiany i sami potrzebujemy zmian na wiosnę; chcemy zadbać o swoje ciało, ale i duszę. Dlatego też kolejna odsłona Babskiego Gadania odbyła się już w iście wiosennym klimacie.
W miniony wtorek tj. 5 marca w naszym gimnazjum po raz kolejny spotkała się płeć piękna, by dyskutować o ważnych kwestiach.

   

 

Wcześniej poruszaliśmy problemy przemijania, cierpienia, żałoby; rozmawialiśmy też na temat miłości. Tym razem przyszedł czas na kwestie typowo kobiece – wtorkowe spotkanie odbyło się pod hasłem „Odmień się na wiosnę”. Gościem spotkania była pani kosmetolog - Patrycja Bednik. Uczennice gimnazjum i liceum miały możliwość uczestniczenia w krótkim wykładzie dotyczącym pielęgnacji skóry w wieku młodzieńczym. Następnie dziewczęta wypełniły ankietę, dzięki której można było określić typy skóry. Kolejnym punktem spotkania była analiza danego typu skóry i doradztwo, w jaki sposób pielęgnować poszczególny typ skóry. Następnie pani Patrycja zaproponowała dla każdej z uczennic zabieg nałożenia parafiny ciekłej na dłonie.  Spotkanie to było niewątpliwą okazją do tego, aby poczuć się piękną, zadbaną. Teraz już nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na urokliwą wiosnę. No i na kolejne Babskie Gadanie oczywiście!

 

Written By: kapola
Date Posted: 2013-03-08
Number of Views: 2048
Wróć