Archiwum 2012/2013
XI Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

28 lutego 2013 r. w naszym gimnazjum odbył się „XI Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych”. Konkurs zorganizowały nauczycielki języka angielskiego Magdalena Noculak i Alina Skrzypczak. Udział wzięli uczniowie z gimnazjów z Ostrowa Wielkopolskiego i Lamek. Celem corocznego konkursu jest pogłębianie zainteresowań o krajach anglojęzycznych oraz integracja społeczności uczniowskiej.

Konkurs cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży.

Tegoroczni laureaci:
I miejsce Marcin Prymas z Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej
II miejsce Jagoda Powąska
z Publicznego Gimnazjum Sióstr Salezjanek im. św. Jana Bosko
III miejsce Zofia Madeyska
z Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów
IV miejsce
ex aequo Piotr Suchecki z Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów i Tymoteusz Gibasiewicz z Publicznego Gimnazjum Sióstr Salezjanek im. św. Jana Bosko.

Na uroczystość konkursu przybyła pani Danuta Skrzypczak – Kierownik Referatu Wydziału Edukacji i Sportu, która wręczyła laureatom dyplomy i nagrody. Sponsorem nagród był pan Wojciech Berek – przedstawiciel wydawnictwa Pearson.
Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Date Posted: 2013-03-01