Piąty raz z rzędu najlepsi w Ostrowie Wielkopolskim

Reprezentacja Naszego Gimnazjum: Krystian Andruszkiewicz z kl. 2c, Michał Milewski z kl.2a i Szymon Surma z kl.3a, zwyciężyła po raz 5 z rzędu w etapie miejskim Ogólnopolskiego Turnieju "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym", który się odbył 29.03.2012 roku w Szkole Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim.Można powiedzieć (powtarzając tytuł słynnej polskiej komedii), że "Nie ma mocnych" na uczniów naszej szkoły.

Jeszcze w historii tego turnieju, na etapie miejskim nie zdarzyło się, aby został on zdominowany przez reprezentantów jednej szkoły, a teraz dokonali tego uczniowie Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II. Dodatkową satysfakcją jest dla nas fakt, iż indywidualnie pierwsze miejsce (i to drugi raz z rzędu), zajął Krystian Andruszkiewicz, uzyskując maksymalną ilość punktów w trzech kategoriach: test teoretyczny, miasteczko ruchu drogowego, tor sprawnościowy.
Gratulujemy naszym uczniom, dziękujemy za reprezentowanie naszego gimnazjum i życzymy sukcesów na etapie powiatowym konkursu.

Date Posted: 2012-04-03