Drzwi Otwarte w Publicznym Gimnazjum

Sobota  10 marca  w Publicznym Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II była dniem Otwartych Drzwi. Uczniowie klas szóstych oraz ich rodzice mogli zwiedzić budynek szkoły oraz zapoznać się z oferta edukacyjną. Gospodarze przygotowali dla uczniów szkół podstawowych warsztaty przedmiotowe m.in. fizyczne, chemiczne oraz w języku angielskim a także rozgrywki sportowe. Zaprezentowano pokazy wokalne i taneczne uczniów  oraz kronikę multimedialną przedstawiającą najważniejsze osiągnięcia i wydarzenia z życia gimnazjum.

Dzień ten był również okazją do podsumowania projektu p.t. ”Zaplanuj swoją przyszłość”. Goście mieli więc okazję podziwiać prezentacje dotyczące wyboru zawodu i zapoznać się z wymaganiami koniecznymi do zdobycia wymarzonej profesji np. grafika komputerowego, architekta, kosmetyczki  a w auli można było obejrzeć przygotowane warsztaty pracy sekretarki, lekarza, fryzjerki, kelnera czy fotografa.
Dziękujemy Gościom za liczne odwiedziny i do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Date Posted: 2012-03-11