Wręczenie statuetek „Przyjaciel Szkoły”

Dnia 2 czerwca 2011 roku w sali Scena Propozycji odbyła się uroczystość wręczenia statuetek „Przyjaciel Szkoły”. Młodzież, Grono Pedagogiczne, Dyrekcja Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim podziękowała zaangażowanym w życie szkoły Rodzicom za ich pomoc, wsparcie, za wszelkie formy współpracy, bezinteresowną pomoc.

Statuetki otrzymali:

1.Jolanta Zandecka
2.Teresa Guzenda
3.Andrzej Kornaszewski
4.Urszula Mielcarek
5.Beata Goszczurna
6.Arleta Szymczak
7.Beata Grzęda
8.Ewa Kamińska
9.Renata Weiss
10.Łukasz Mikołajczyk
11.Piotr Jędroch

„Przyjaźń jest najpiękniejszym ze wszystkich prezentów, jakimi możemy zostać obdarowani, aby szczęśliwie ukształtować swoje życie. Jest to uczucie, za które nie można zapłacić  żadnymi  pieniędzmi tylko radością, pamięcią i słowem „dziękujemy”.
Młodz ież na tę uroczystość przygotowała przedstawienie teatralne pt. „Na krawędzi” Każdy z nas przeżywa lęki i obawy. Nie widzimy ich, ale skutki decyzji zrodzonych pod ich wpływem bywają dotkliwie namacalne. Sztuka pokazała, że pomocna dłoń, życzliwość i przyjazne wsparcie potrafi rozwikłać wiele życiowych problemów.
Ponadto uroczystość wręczenia rodzicom tytułu „Przyjaciela Szkoły”  uprzyjemniła muzyka fortepianowa w wykonaniu uczennic klasy pierwszej oraz przepiękna etiuda taneczna pt. „Dla przyjaciół” w wykonaniu uczennicy klasy trzeciej.

Date Posted: 2011-06-07