„Wyciągnij dłonie, chwyć marzenia”

W środę 1 września uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim rozpoczęli nowy rok szkolny uroczystą akademią w auli gimnazjum.
Pani Dyrektor skierowała słowa szczególnego powitania do pierwszoklasistów rozpoczynających naukę w murach gimnazjum. Zachęcała wszystkich uczniów, aby odkrywali w sobie talenty, rozwijali zainteresowania i realizowali swoje marzenia.

Zebrani na uroczystości wysłuchali montażu słowno-muzycznego przygotowanego przez młodzież. Program artystyczny „Wyciągnij dłonie, chwyć marzenia” zachęcał do podejmowania wyzwań kolejnego roku szkolnego. Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkania ze swoimi wychowawcami. Uwieńczeniem uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego była msza św. w kościele pw. św. Pawła Apostoła.

Date Posted: 2010-09-08