"Ostrószko" dla wytrwałych - finał

W dniu 27 czerwca uczniowie naszej szkoły - zainteresowani zdobyciem Turystycznej Odznaki "Ostrószko" -zakończyli ostatni etap wycieczki rowerowej, obejmujący ponad 80 km!
Na szlaku tym razem znalazły się następujące miejscowości; Antonin, Czarnylas, Sośnie, Moja Wola, Szklarka Śląska, Bogdaj, Garki, Odolanów, Tarchały Wielkie i ostatecznie Ostrów Wlkp. Należy bezwzględnie (!) pochwalić naszych cyklistów za zaangażowanie i determinację, ponieważ w trakcie trzech etapów rajdu przejechali ponad 220 km!!!
Pozostaje tylko skrupulatnie wypełnić książeczkę dokumentującą "dokonania" na trasie i cierpliwie oczekiwać na decyzję Zespołu Weryfikacyjnego PTTK. Gratulujemy!

Chociaż wakacje na dobre się jeszcze nie rozpoczęły, nasze koło rowerowe już myśli o wyzwaniach nowego roku szkolnego, który inaugurowany będzie 49 Ogólnopolskim Rajdem "Jesień Chopinowska" (10-12.09.2010, Antonin). Chętnych już dziś zapraszamy do zastanowienia nad udziałem, ilość miejsc ograniczona.
Do zobaczenia na szlaku!

Date Posted: 2010-06-30