Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2008/2009

"Młodość - czas poszukiwań i wędrówki" - to motto było myślą przewodnią uroczystej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego. 18 czerwca pżzegnaliśmy uczniów klas trzecich naszego gimnazum, którzy ukończyli szkołę.

Na uroczysość przybyli:  Ryszard Taciak - Przewodniczący Rady Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, Jarosław Lisiecki - zastępca Przewodniczącego Rady Miasta, Prezydium Rady Rodziców z przewodniczącym Tomaszem Nowackim oraz rodzice. Pani dyrektor Marlena Maląg pogratulowała uczniom wyróżniającym się w nauce oraz podziękowała tym, którzy zaangażowali się w prace na rzecz szkoły. Wspólnie z zaprosznymi gośćmi  wręczyła im pamiątkowe dyplomy i upominki książkowe. Osobne podzękowania skierowała do rodziców.

Uczniowie klas I i II zakończyli rok szkolny 19 czerwca mszą świętą w kościele pw. Św. Pawła Apostoła. Podczas uroczystej akademii  pani dyrektor Marlena Maląg życzyła wszytkim wytrwałości i dalszych sukcesów w nauce oraz udanych wakacji.

Zapraszamy do naszej galerii!

Date Posted: 2009-06-24